Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Зустріч з громадою Брюховицької сільської ради

11.06.2018
Зустріч з громадою Брюховицької сільської ради

 05 червня, голова районної ради Роман Андрусишин, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк разом із керівниками структурних підрозділів РДА і держустанов зустрілись з представники громади Брюховицької сільської ради.

  Обговорювались питання щодо надання первинної медичної допомоги та активнішого залучення населення до кампанії з вибору сімейного лікаря, дільничного терапевта та педіатра; дотримання вимог законодавства в частині виплати заробітної плати та сплати акцизного збору; стану благоустрою населених пунктів, обкошення придорожніх смуг;  раціонального використання земель сільськогосподарського призначення та про новий порядок надання субсидій населенню. Також піднімалося питання будівництва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на території с.Брюховичі.

На завершення зустрічі присутнім було надано роз’яснення щодо залучення малозабезпечених сімей до участі в Урядовій програмі «Рука допомоги", та можливість отримання ліків завдяки програмі «Доступні ліки».