Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Зустріч із учасниками АТО

22.09.2017
Зустріч із учасниками АТО

 

 21 вересня, у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулась зустріч голови районної ради Романа Андрусишина та першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдана Гуменюка із демобілізованими учасниками АТО за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов.

Після ознайомлення присутніх із змінами у законодавстві та роботою, яку проводять установи району щодо задоволення потреб демобілізованих, відбулось обговорення проблем, з якими зіткнулися воїни після останньої такої зустрічі.

Найбільше було зауважень щодо одержання землі. Однією із причин, які унеможливлюють або відтягують оформлення документів на одержання землі під забудову, є відсутність генерального плану населених пунктів. Також були претензії до перевізника, оскільки окремі водії не завжди добросовісно відносяться до питання пільгового перевезення учасників АТО.

Під час зустрічі було вирішене питання забезпечення дровами, визначено терміни вирішення інших зауважень.

Зустріч із учасниками АТО

26.10.2018
Зустріч із учасниками АТО

 Сьогодні, 26 жовтня, голова районної ради Р.Андрусишин та голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин за участі керівників структурних підрозділів РДА і держустанов провели чергову зустріч із учасниками АТО та їх сімей.

Про співпрацю із учасниками бойових дій та про нові законодавчі акти щодо соціальних питань інформували керівники підрозділів РДА. Крім цього, присутні воїни мали можливість одержати відповіді на питання, які виникли упродовж останніх днів.

Відзначимо, що такі зустрічі у районі відбувались щомісячно. Але, із поступовим вирішенням проблем, потреба так часто збиратись відпала. Відтак, за ініціативи демобілізованих було прийнято рішення проводити такі спілкування щоквартально. Також було досягнуто домовленостей про оперативне реагування районної влади на звернення, які виникатимуть у період між зібраннями.