Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Заходи присвячені до 100-річчя проголошення Акта злуки ЗУНР та УНР

22.01.2019
Заходи присвячені до 100-річчя проголошення Акта злуки ЗУНР та УНР

 Сьогодні, 22 січня, у м.Перемишляни відбулись святкування 100-річчя проголошення Акта злуки Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки.

 З нагоди свята вулиці міста були прикрашені національними кольорами. На будинках держустанов, підприємств та мешканців міста також були розгорнуті прапори.

 Заходи розпочались спільною молитвою у храмі св. Володимира та о.Омеляна Ковча за Україну та єдність українського народу. У богослужінні взяли участь керівники району та міста, працівники районної ради та райдержадміністрації, депутати місцевих рад,   представники громадськості.

 Опісля, голова районної ради  Роман Андрусишин разом із головою Перемишлянської райдержадміністрації Володимиром Танчином  та міським головою Олександром Зозулею поклали квіти до могили січових стрільців та учасників національно-визвольних змагань, що на міському цвинтарі.

 У районному Народному домі відбулось мистецьке дійство «100-річчя Соборності», під час якого було зачитано IV Універсал Центральної Ради, виконано Державний Гімн України та гімн Українських січових стрільців.

Продовжили свято виступи художніх колективів району.