Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулася XXIX позачергова сесія районної ради VII скликання

18.12.2018
Відбулася XXIX  позачергова сесія районної ради VII скликання

  Сьогодні, 18 грудня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася двадцять дев’ята позачергова сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Перед початком сесії, голова районної ради Р.Андрусишин провів засідання президії, де депутати розглянули проект районного бюджету Перемишлянського району на 2019 рік та узгодили ряд питань порядку денного сесії. Із 34 депутатів районної ради, прибули та зареєструвалися 24. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, розпорядники коштів районного бюджету, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА,  сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості.

Під час сесії депутати розглянули такі питання:

1.Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2019 рік).           

2.Про районний бюджет Перемишлянського району на 2019 рік.                 

3.Про уточнення показників районного бюджету Перемишлянського району за 2018 рік.                                         

4.Про розміри батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.                                                    

5.Про внесення змін до Програми підтримки дітей Перемишлянського району: переможців обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів та змагань на 2018 рік.                                                                    

6.Про затвердження районної програми підтримки органів виконавчої влади у Перемишлянському районі на 2019-2023 роки.

7.Про затвердження Програми в галузі соціального захисту населення у  Перемишлянському районі на 2019.   

8.Про затвердження Програми в галузі соціального захисту та оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи, у Перемишлянському районі на 2019 рік.    

9.Про затвердження Програми в галузі соціального захисту щодо забезпечення виконання Порядку придбання житла для учасників антитерористичної операції та Родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування в Перемишлянському районі на 2018-2020 роки.    

10.Про затвердження Програми підтримки заходів призову по мобілізації і на строкову військову службу та забезпечення територіальної оборони району на 2019 рік.

11.Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Перемишлянському районі на 2019 – 2021 роки.

12.Про затвердження Програми створення і використання місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації можливих НС техногенного і природного характеру та їх наслідків в Перемишлянському районі на 2019-2023 роки.

13.Про надання в оренду спортивного залу опорного загальноосвітнього навчального закладу «Перемишлянська загальноосвітня школа гімназія І-ІІІ ст.».

14.Про внесення змін в договір оренди приміщення малого спортивного залу ОЗНЗ «Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.ім.У Кравченко».

15.Про зарахування  Винницькому В.М. вартості виконаних робіт з виготовлення та встановлення металевих гаражних воріт в орендованому приміщенні гаражу в рахунок орендної плати ».

16.Про передачу частини приміщень по вул.Галицькій, 26а м.Перемишляни в оперативне управління Головному управлінню ДФС у Львівській області».

17.Про затвердження символіки Великоглібовицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Юліана Головінського.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 10,6614 га, яка розташована за адресою: Вишнівчицькасільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).        

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Ворони Анастасії Петрівни, яка розташованаза адресою:  Болотнянська  сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).     

20.Різне.       

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.