Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулась XXV сесія районної ради

21.06.2018
Відбулась XXV сесія районної ради

 

   20 червня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася двадцять п’ята сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Засідання провів голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради, прибули та зареєструвалися 21. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на профільних комісіях та президії районної ради. 

Під час сесії депутати розглянули такі питання:

1.Про створення Перемишлянської амбулаторії ЗПСМ та Бібрської амбулаторії ЗПСМ.             

2.Про затвердження Статуту КП Перемишлянська центральна районна лікарня (нова редакція).

3.Про передачу бюджетних асигнувань з районного бюджету до бюджету м.Львова  у 2019 році.                                       

4.Про уточнення показників районного бюджету за рахунок залишку освітньої субвенції, який утворився станом на 01.01.2018 року.                    

5.Про затвердження  субвенції  з обласного  бюджету  на проекти  місцевого розвитку.                    

6.Про виділення коштів на співфінансування проекту місцевого розвитку у 2018 році.                                       

7.Про затвердження субвенції.                                        

8.Про виділення субвенції обласному бюджету Львівської  обласної  ради.                                       

9.Про скерування вільного залишку коштів районного бюджету, який утворився на 01.01.2018 року.                    

10.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

11.Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Перемишлянської районної ради Львівської області». 

12.Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посади фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Перемишлянської районної ради Львівської області».

13.Про внесення змін до штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Перемишлянської районної  ради Львівської  області».

14.Про реорганізацію Болотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської області.

15.Про перейменування Великоглібовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юліана Головінського Перемишлянської районної ради Львівської області.

16.Про ліквідацію Новосілківської ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

17.Про перейменування Подусівської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської області.

18.Про ліквідацію Плетеницької філії І ступеня ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ – гімназія І-ІІІ ступенів» Перемишлянської районної ради Львівської області.

19.Про ліквідацію Вільховецької ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

20.Про ліквідацію філії «НВК «ЗНЗ І ступеня - ДНЗ» с.Серники» ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Уляни Кравченко» Перемишлянської районної ради Львівської області.

21.Про визначення опорного загальноосвітнього навчального закладу для фінансування згідно обласної Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки.

22.Про погодження призначення кандидатури Вовк Надії Василівни на посаду директора Іванівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».

23.Про затвердження Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду  усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах.

24.Про внесення змін до договору оренди від 06.10.2017 року, укладеного між Перемишлянською районною радою та Перемишлянським ДЛГП «Галсільліс».

26.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 31,5293 га, яка розташована за адресою: Осталовицька сільська рада Перемишлянського району  Львівської області (за межами населеного пункту).        

27.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Мельник Марії Василівни, які розташовані за адресою: Вовківська сільська  рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).        

28.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 16,1355 га, яка розташована за адресою: Корелицька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).                

29.Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населенного пункту села Коросне Перемишлянського району Львівської області.

30.Про затвердження Програми підтримки дітей Перемишлянського району, призерів обласних, Всеукраїнських, міжнародних олімпіад, конкурсів, змагань на 2018 рік.

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.