Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулась XXVІІ сесія районної ради

12.10.2018
Відбулась XXVІІ сесія районної ради

  11 жовтня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася двадцять сьома сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Засідання провів голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради, прибули та зареєструвалися 24. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на профільних комісіях та президії районної ради. 

Під час сесії депутати розглянули такі питання:

1.Про уточнення показників районного бюджету Перемишлянського району за 2018 рік.                                       

2.Про внесення змін до районного бюджету.                                       

3.Про виділення субвенції обласному бюджету Львівської області.                                        

4.Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для бюджетних споживачів КП «Перемишлянитеплоенерго.              

5.Про внесення змін до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2018 рік.

6.Про внесення змін до Програми в галузі соціального захисту та оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Перемишлянському районі на 2018 рік.

7.Про затвердження кандидатур членів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу від Перемишлянського району.

8.Про зарахування ФОП Перун В.М. суми придбаних будівельних матеріалів в рахунок орендної плати.

9.Про встановлення розміру орендної плати Золочівському відділенню Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області.

10.Про передачу об'єкта спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району у комунальну власність Бібрської міської ради.

11.Про внесення змін до договору оренди нежитлових приміщень від 01.09.2018 року, укладеного між Перемишлянською районною радою та ГО «Федерація футболу Перемишлянського району».

12.Про надання дозволу Управлінню соціального захисту населення Перемишлянської РДА на передачу в суборенду частини орендованих приміщень відповідно до договору оренди від 31.08.2018 року.

13.Про звільнення від комунальних послуг та оплати за експлуатаційні витрати орендарів шкільних їдалень.

14.Про затвердження Програми підтримки дітей Перемишлянського району: переможців обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів та змагань на 2018 рік.

15.Про затвердження Програми підтримки дітей Перемишлянського району: призерів обласних, Всеукраїнських олімпіад на 2018 рік.

16.Про затвердження Статуту Комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Перемишлянської районної ради Львівської області» (нова редакція).

17.Про ліквідацію Перемишлянської районної психолого-медико-педагогічної консультації.         

18.Про розгляд листа TOB «ПРОМІНАДА ЛТД» від 07.08.2018 р. № 0708-18 щодо надання згоди на проведення аудиту сміття району.        

19.Про визнання рішення ХХIV сесії VIІ скликання Перемишлянської  районної ради від      19.04.2018 р. №196 таким, що втратило чинність.    

20.Про надання дозволу на списання матеріалів, які були придбані та використані для забезпечення функціонування системи опалення.

21.Про надання дозволу на списання основних засобів та товарно-матеріальних цінностей, які перебувають на балансі районної ради.

22.Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,2806 га, яка розташована за адресою: Великоглібовицька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).        

23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 8,2027 га, яка розташована за адресою: Добряницька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).                                

24.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 21,9000 га, яка розташована за адресою: Липовецька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).        

25.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1530 га, що надається в оренду ТзОВ «Західполіформ плюс» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств первинної, машинобудівної та іншої промисловості (для будівництва та обслуговування виробничо-складських будівель) і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, місто Бібрка, вулиця Галицька, 170а (за межами населеного пункту).                            

26.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельноїділянки площею 0,3126 га, що надається в оренду ТзОВ «Західполіформ плюс» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств первинної, машинобудівної та іншої промисловості (для будівництва та обслуговування виробничо-складських будівель) і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, місто Бібрка, вулиця Галицька, 170 (за межами населеного пункту).                               

27.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 6,6612 га, яка розташована за адресою: Великоглібовицька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).  

28.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. 

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.