Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулась XXVІІІ позачергова сесія районної ради

23.11.2018
Відбулась XXVІІІ позачергова сесія районної ради

  22 листопада у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася двадцять восьма позачергова сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Засідання провів голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради, прибули та зареєструвалися 23. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на профільних комісіях районної ради. 

Під час сесії депутати розглянули такі питання:

1.Про уточнення показників районного бюджету.                                       

2.Про надання дозволу на списання матеріалів, які були придбані та використані для забезпечення функціонування системи опалення.

3.Про надання дозволу на списання основних засобів та товарно-матеріальних цінностей, які перебувають на балансі районної ради.

4.Про зарахування ФОП Перун В.М. суми придбаних будівельних матеріалів в рахунок орендної плати.

5.Про надання в оренду спортивного залу опорного загальноосвітнього навчального закладу «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Омеляна Ковча». 

6.Про передачу солерозчинника.

7.Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для бюджетних споживачів КП «Перемишлянитеплоенерго».   

8.Про звільнення від оплати за навчання у Перемишлянській та Бібрській музичних школах. 

9.Про затвердження кандидатури до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу від Перемишлянського району.

10.Про погодження призначення кандидатури Кузик Іванни Іванівни на посаду директора Суходільської ЗОШ І-ІІ ст.

11.Про погодження призначення кандидатури Михайленко Олени Євстахіївни на посаду директора Кимирської ЗОШ І-ІІ ст.      

12.Про затвердження Програми підтримки дітей Перемишлянського району: переможців обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів та змагань на 2018 рік.

13.Про затвердження Програми підтримки дітей Перемишлянського району: призерів обласних, Всеукраїнських олімпіад на 2018 рік.

14.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних.        

15.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельнихділянок, які відповідно до договорів оренди землі перебувають в користуванні (оренді) Микитіва Степана Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташовані за адресою: Свірзька  сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).                                

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТзОВ «НАТТІРА» для іншого сільськогосподарського призначення площею 1,5400 га, яка розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район,село Подусільна, вул.Центральна, 1(за межами населеного пункту).          

17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 12,6000 га, яка розташована за адресою: Липовецька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).                                

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 11.7623 га, яка розташована за адресою: Дусанівська сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).           

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 14,7000 га, яка розташована за адресою: Добряницька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).          

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 1,6178  га, яка розташована за адресою: Великоглібовицька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).        

21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 9,7768  га, яка розташована за адресою: Великоглібовицька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).           

22.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,4710 га, яка розташована за адресою: Білецька сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).          

23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відведена згідно розпорядження від 26.12.2017р. №1309/0/5-17 Львівської ОДА для продажу права оренди на неї разом із водним  об’єктом на земельному аукціоні для рибогосподарських потреб площею 10,3786 га, і розташована за адресою: Болотнянська сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.