Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулась XXХ сесія районної ради

06.03.2019
Відбулась XXХ сесія районної ради

 05 березня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася тридцята сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Засідання провів голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради, прибули та зареєструвалися 26. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на профільних комісіях та президії районної ради. 

Під час сесії депутати розглянули такі питання:

1.Про звіт голови Перемишлянської районної державної адміністрації по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району за 2018 рік та здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень .                    

2.Про звіт голови Перемишлянської районної ради за 2018 рік.

3.Про затвердження розпоряджень голови Перемишлянської районної державної адміністрації.                 

4.Про виділення субвенції обласному бюджету Львівської області.                 

5.Про  уточнення показників районного бюджету за рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій на 01.01.2019 року.                 

6.Про скерування вільного залишку коштів районного бюджету, який утворився на 01.01.2019 року.                 

7.Про уточнення показників районного бюджету за рахунок залишку медичної субвенції, який утворився станом на 01.01.2019 року.                 

8.Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в Перемишлянському районі на 2019 рік.

9.Про затвердження Програми розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Перемишлянському районі на 2019 рік.

10.Про затвердження Програми підтримки галузі молочного скотарства на 2019 рік.

11.Про затвердження Програми підтримки розвитку селекційно-племінної роботи в тваринництві на 2019 рік.

12.Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку на 2019.

13.Про затвердження Програми матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів в комплексі взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2019 рік.

14.Про затвердження районної Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Перемишлянському районі на   2019 – 2021 роки.

15.Про затвердження Програми підтримки дітей Перемишлянського району, призерів обласних, Всеукраїнських олімпіад на 2019 рік.

16.Про затвердження Програми підтримки дітей Перемишлянського району переможців обласних, Всеукраїнських міжнародних конкурсів та змагань на 2019 рік.

17.Про затвердження Програми Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019 році.

18.Про затвердження Програми літнього оздоровлення школярів Перемишлянського району у 2019 році.

19.Про створення відокремленого (структурного) підрозділу дошкільної освіти «Калинка» юридичної особи Болотнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської області.

20.Про створення відокремленого підрозділу Вільховецька філія І ступеня юридичної особи Суходільського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської області.

21.Про звільнення від оплати за комунальні послуги та оплати за експлуатаційні витрати орендарів шкільних їдалень. 

22.Про затвердження Положення про проведення Конкурсу на посаду педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Перемишлянської районної ради Львівської області. 

23.Про затвердження цільової Програми ведення містобудівного кадастру у Перемишлянському районі Львівської області на 2019 - 2020 роки.

24.Про затвердження Програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини Перемишлянського району на період 2019 - 2020 років.

25.Про затвердження районної Програми централізованих заходів відділу культури Перемишлянської районної державної адміністрації на 2019-2020 роки.

26.Про внесення змін до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2019 рік.  

27.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва.                    

28.Про припинення договору оренди приміщення спортивного залу опорного загальноосвітнього навчального закладу «Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко».

29.Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району у комунальну власність Бібрської міської ради (ОТГ) закладів та установ освіти, культури, медицини, що знаходяться на території Бібрської міської ради (ОТГ).

30.Про звільнення Благодійного Фонду «Блаженного Омеляна Ковча»  від оплати за тепло в орендованому приміщенні спортивного залу ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа гімназія І-ІІІ ст.».

31.Про дострокове припинення повноважень депутатів Перемишлянської районної ради сьомого скликання.

32.Про оголошення у Перемишлянському районі 2019 року - роком священномученика отця Омеляна Ковча. 

33.Різне.

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.