Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Відбулась XXХІІ сесія районної ради

20.06.2019
Відбулась XXХІІ сесія районної ради

  Сьогодні, 20 червня відбулася тридцять друга сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Засідання провів голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради, прибули та зареєструвалися 24. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. Під час сесії депутати розглянули питання порядку денного, які були попередньо вивчені на профільних комісіях та президії районної ради:

1.Про внесення змін до рішення ХХХ сесії VIІ скликання Перемишлянської районної ради від 05.03.2019 року №606 «Про скерування вільного залишку коштів районного бюджету, який утворився на 01.01.2019 року».  

2.Про скерування вільного залишку коштів районного бюджету, який  утворився на 01.01.2019 року.  

3.Про інформацію начальника Перемишлянського відділення поліції Золочівського ВП ГУНП у Львівській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення громадської безпеки і порядку на території Перемишлянcького району за 2018 рік та період 2019 року.       

4.Про роботу комунального підприємства районної ради «Перемишлянитеплоенерго» та якість надання послуг з теплопостачання бюджетним установам і організаціям району за 2018 рік та  період 2019 року.

5.Про внесення  змін до рішення ХХХ сесії VII скликання Перемишлянської районної ради від 05 березня 2019 року №604 «Про виділення субвенції обласному бюджету Львівської області».  

6.Про списання заборгованості перед районним бюджетом.  

7.Про припинення юридичної особи Смереківської ЗОШ І-ІІ ступенів в результаті ліквідації.               

8.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Перемишлянської районної ради Львівської області».                    

9.Про  надання дозволу відділу освіти Перемишлянської районної державної адміністрації на списання тракторів.                

10.Про тимчасове призупинення функціонування дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» с.Коросно Перемишлянського району Львівської області під час літнього періоду.               

11.Про тимчасове призупинення функціонування дошкільного навчального закладу «Сонечко» м.Перемишляни Перемишлянського району Львівської області під час літнього періоду.                      

12.Про внесення змін та доповнень до рішення ХХІХ позачергової сесії VIІ скликання Перемишлянської районної ради від 18 грудня 2018 року №580.                    

13.Про вихід із складу засновників.                      

14.Про створення відокремленого підрозділу Брюховицької амбулаторії ЗПСМ.                    

15.Про закриття відокремлених підрозділів юридичної особи.                    

16.Про затвердження Статуту КП Перемишлянська центральна районна лікарня (нова редакція).                                    

17.Про зняття з контролю рішень районної ради.

18.Різне.

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.