Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

В Перемишлянах відбулась Всеукраїнська проща духовенства УГКЦ

23.05.2019
В Перемишлянах відбулась Всеукраїнська проща духовенства УГКЦ

  22 травня відбулася  ювілейна Всеукраїнська проща духовенства Української Греко-Католицької Церкви до міста Перемишляни. Глава УГКЦ, єпископи, священики та вірні вшанували пам'ять блаженного священномученика Омеляна Ковча, який  тут душпастирював.

  Цьогорічна проща присвячена 10-річчю проголошення блаженного Омеляна Ковча покровителем душпастирів УГКЦ, 75-й річниці  мученицької смерті о. Омеляна та 135-річчю від дня його народження.

   Розпочався духовний захід молебнем до блаженного священномученика Омеляна Ковча - покровителя душпастирів УГКЦ у храмі святого Миколая, в якому блаженний Омелян здійснював своє служіння.  Потім, усі  священики, диякони, семінаристи разом з Главою та Єпископами УГКЦ, які прибули на прощу з території цілої України, керівники області, району та міста, мешканці Перемишлянщини процесійно перейшли до пам’ятника блаженному, де був зачитаний укладений ним іспит сумління.

  Заступник голови Львівської облдержадміністрації Р.Филипів, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, голова  районної ради  Р.Андрусишин,  Перемишлянський міський голова О.Зозуля та  представники польської делегації, яка перебуває у місті із офіційним візитом,  до підніжжя пам’ятника поклали квіти.

    Після цього у храмі святого Володимира і блаженного священномученика Омеляна розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив  Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з  митрополитом Львівським  Ігорем (Возьняком),  митрополитом Тернопільським Василем (Семенюком), митрополитом Івано-Франківським Володимиром (Війтишиним) та єпископами, екзархами з цілої України, а також США.