Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Урочисте відкриття приміщення Перемишлянського ДЛГП «Галсільліс»

15.12.2017
Урочисте відкриття приміщення Перемишлянського ДЛГП «Галсільліс»

 Сьогодні, 15 грудня, відбулося урочисте відкриття приміщення Перемишлянського ДЛГП «Галсільліс», яке знаходиться за адресою вул. О.Ковча,3. Підприємство орендуватиме декілька кімнат у приміщенні колишньої друкарні, яке є комунальною власністю районної ради.

Молитву-благословення на початок роботи та чин освяти кімнат здійснив настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Михайло Щербань.

Окрім працівників районного підприємства «Галсільліс», у заході взяв участь Генеральний директор комунального лісогосподарського підприємства Львівської облради «Галсільліс» В.Мельник  із заступниками, голова районної ради Р.Андрусишин та голова райдержадміністрації  В.Танчин.

Керівники району побажали працівникам підприємства плідної праці, виробничих здобутків, та збільшення лісових насаджень у районі, а також подякували за співпрацю та взаєморозуміння, зокрема у питаннях забезпечення дровами закладів освіти, культури, медицини та учасників АТО.

Варто відзначити, що в новоосвяченому приміщенні за кошти підприємства зроблено ремонт, встановлено індивідуальне опалення та відремонтовано санвузол.