Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

У райдержадміністрації відбулась нарада із керівниками органів місцевого самоврядування

09.12.2019
У райдержадміністрації відбулась нарада із керівниками органів місцевого самоврядування

 

  06 грудня, голова районної ради Р.Андрусишин разом з заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапським провели нараду із керівниками органів місцевого самоврядування.

 Під час наради  обговорювалися питання  про нормативно-грошову оцінку земель в межах населених пунктів, про оновлення містобудівної документації, про розпаювання цілісних майнових комплексів, про ведення обліку пам’ятників, пам’ятних знаків на території місцевих рад.

 Також в ході роботи  відбулась зустріч з учасниками АТО. Присутнім воїнам надали роз’яснення щодо субсидій, матеріальної допомоги від органів влади, пільгової закупки дров, порядку одержання земельних ділянок, лікування та відпочинку в санаторно-курортних закладах.

 Після закінчення наради в сесійній залі, голова районної Роман Андрусишин привітав усіх присутніх  депутатів, голів місцевих рад  та усіх працівників органів місцевого самоврядування з  професійним святом – Днем місцевого самоврядування, подякував усім за спільну роботу направлену на розвиток району та вручив грамоти.