Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

У Перемишлянах урочисто відзначили День Державного Прапора та 28-му річницю Незалежності України

23.08.2019
У Перемишлянах урочисто відзначили День Державного Прапора та 28-му річницю Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня, у Перемишлянах відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного прапора України та 28-ої річниці Незалежності України.

  Учасники свята пішою ходою із полотнищем синьо-жовтого кольору у супроводі духового оркестру пройшли від Народного дому до пам’ятника Т.Г. Шевченку, де представники районної влади та міста поклали квіти.  Під звучання Державного Гімну України відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Почесну місію виконали учасники АТО та діти.

  Опісля спільної молитви за Україну та український народ, яку провели священики м. Перемишляни, зі святом усіх присутніх привітав о-декан УГКЦ Ігор (Барбуляк), о. Юрій Збирко (ПЦУ), заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський,  та міський голова Олексанр Зозуля.

Вітаючи учасників заходу зі святом Державного Прапора, діти вручали прапорці.

Завершився захід виконанням молитви «Боже великий, єдиний».

Також представники районної влади та міста  віддали шану героям  поклавши квіти  на могилах Січових стрільців, борців за незалежність України років національно-визвольних змагань, учасників АТО А. Костирки (с.Брюховичі) та В.Кінаша (с.Коросно) та до фотостенду «Небесна Сотня», згадавши Героїв Революції Гідності.