Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Шановні мешканці

15.04.2020

   Через небезпеку поширення корона вірусної інфекції, до 24 квітня 2020 року, на всій території України встановлено карантин.
Просимо без особливих потреб не виходити з будинків і квартир та максимально обмежити пересування в межах населеного пункту.
   Громадянам заборонено:
перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;
відвідування спортивних та дитячих майданчиків.
  На час карантину введено особливий режим в’їзду на територію області та виїзду з неї громадян і транспортних засобів через адміністративний кордон області.
 Відповідальне ставлення кожного до виконання всіх карантинних заходів, допоможе зберегти Ваше здоров’я та врятувати здоров’я і життя оточуючих.

Шановні мешканці!

24.04.2020

  З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України до 11 травня 2020 року ПРОДОВЖЕНО карантин.
Просимо всіх дотримуватись умов загальнонаціонального карантину, без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей.
Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.
Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров'я та врятувати здоров'я та життя оточуючих.