Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ - СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА

15.06.2020

 

    Кілька місяців тому, наприкінці 2019 року, жителі Перемишлянщини з глибокими переживаннями зустріли інформацію про те, як в ході децентралізації було визначено долю Перемишлянського району: Львівська ОДА  пропонувала Кабінету Міністрів України включити території Чемеринецької, Вишнівчицької, Дунаївської та Білецької сільських рад до складу майбутньої Поморянської ОТГ, а територію Перемишлянського району-визначити складовою частиною майбутнього Золочівського  району.

    Такі пропозиції обласного керівництва були обговорені на громадських слуханнях, організовано збір підписів жителів Перемишлянщини з клопотанням до Кабміну України щодо перегляду пропозицій Львівської обласної держадміністрації та визначення меж майбутньої Перемишлянської ОТГ в межах усіх існуючих нині сільських рад та включення території майбутньої Перемишлянської об’єднаної територіальної громади до складу майбутнього Львівського району.

     Незважаючи на скептичні твердження окремих громадян за логікою яких «Від нас нічого не залежить! За нас вже все вирішили!», переважна більшість жителів Перемишлянщини все ж активно висловлювала свою позицію. Завдяки активності керівництва та депутатів Перемишлянської районної, Перемишлянської міської та сільських рад, керівництва Перемишлянської РДА, було зібрано понад 5 тис. підписів під Зерненням до Кабінету Міністрів України і Львівської ОДА та висловлено позицію Перемишлянської громади щодо формування перспективного плану територіальних громад та районів Львівщини.

     Зібрані підписи громадян, рішення органів місцевого самоврядування району були скеровані також народним депутатам Т.Батенку та Р.Тістику для відстоювання позиції жителів Перемишлянщини у Кабінеті Міністрів України.

     Наші старання не були марними. Рішенням Кабінету Міністрів України визначено межі майбутньої Перемишлянської  ОТГ в скаді всіх діючих сільських рад, а територію Перемишлянської громади передбачено як складову частину майбутнього Львівського району!

     Сьогодні висловлюю щиру подяку за  підтримку і допомогу всім, хто долучився до збору підписів жителів Перемишлянщини, хто активно і відкрито висловлював свою позицію на громадських зібраннях, а також народним депутатам Т.Батенку і Р.Тістику за їх підтримку Перемишлянської громади!

Ми зробили це разом і це наша спільна перемога!

 

                                                                                                                                Р.Андрусишин, голова Перемишлянської районної ради