Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ І ГОСТІ ПЕРЕМИШЛЯНЩИНИ !

16.03.2020
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ І ГОСТІ ПЕРЕМИШЛЯНЩИНИ !

    У зв’язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх краян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період епідемії. Нашою спільною метою є охорона Вашого життя і здоров’я!

   Звертаємо Вашу увагу на те, що карантин у навчальних закладах та дошкільних установах – це не причина для того, щоб наші діти спілкувалися поза межами школи, на вулицях, в громадських місцях, а натомість, вони повинні перебувати вдома для того, щоб уникнути небезпечних для себе наслідків.

  Звертаємося до людей похилого віку. Ви повинні розуміти, що хворобу легше запобігти ніж лікувати. Тому, слід по можливості зменшити кількість контактів з оточуючими і перебувати в місцях скупчення людей.

 З вертаємося до молодшого покоління – у ці дні вашим обов’язком є піклування і допомога не лишень собі, але й старшим людям!

  Особливу увагу кожному з нас слід звернути на особисту гігієну. Не забуваємо часто мити руки з милом, використовувати дезінфікуючі засоби, уникати контакту з домашніми тваринами, і старатися якомога менше перебувати у місцях масового скупчення людей.

   У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.

 Пам’ятайте, що у випадку ознак погіршення стану здоров’я зв’язатися у телефонному режимі із своїм сімейним лікарем.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ І ГОСТІ ПЕРЕМИШЛЯНЩИНИ !

19.03.2020

  У зв’язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх краян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період епідемії. Нашою спільною метою є охорона Вашого життя і здоров’я! Зберігайте спокій, відповідально ставтесь до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Позбудьтесь занепокоєння та паніки, оскільки у Перемишлянському районі не зафіксовані випадки зараження коронавірусом.

 читайте інформацію про коронавірус лише з надійних джерел;

   Зменшити ризики захворіти можна наступним чином:

 уникайте тісного контакту з людьми, що хворіють;

уникайте скупчення людей, особливо в закритих приміщеннях;

часто та ретельно мийте руки теплою водою з милом (тривалість процедури – 20-40 с.), обробляйте їх спиртовмісним антисептиком для рук – розчин із вмістом спирту 60-80% або з 2% хлоргексидину. Антисептик повинен покривати всю поверхню шкіри рук (тривалість процедури – 30 с.);

не торкайтесь брудними руками очей, носа, рота;

якщо ви захворіли – негайно зверніться до лікаря;

використовуйте захисну маску.

Як запобігти поширенню інфекції:

 залишайтесь вдома, якщо у вас є симптоми гострої респіраторної інфекції;

обмежте контакти з іншими людьми;

 під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс одноразовою серветкою (після цього серветку слід викинути та вимити руки з милом);

 регулярно провітрюйте приміщення;

дезінфікуйте поверхні, яких торкалась інфікована людина. Пам’ятайте, панікувати не варто, адже, інфікуванню можна запобігти, дотримуючись правил особистої гігієни.