Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Позачергова сесія районної ради

22.12.2017
Позачергова сесія районної ради

 21 грудня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася двадцять друга позачергова сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Провів засідання голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради прибули та зареєструвалися 28. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на профільних комісіях районної ради.

 Під час сесії депутати розглянули на порядку денному такі питання:

1.Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. 

2.Про районний бюджет Перемишлянського району на 2018 рік.

3.Про звіт голови районної ради за 2017 рік.

4.Про припинення діяльності редакції районної газети «Перемишлянський край» шляхом ліквідації.   

5.Про затвердження Статуту КП «Перемишлянська центральна районна лікарня» (нова редакція).                    

6.Про затвердження Програми в галузі соціального захисту населення у  Перемишлянському районі на 2018 рік.   

7.Про затвердження Програми в галузі соціального захисту та оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Перемишлянському районі на 2018 рік.

8.Про затвердження районної програми підтримки редакції Перемишлянської  районної газети  «Перемишлянський край» на 2018 рік.

9.Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в Перемишлянському районі на 2018 рік.

10.Про передачу об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району у комунальну власність Станимирської сільської.

11.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 2,0636 га, які відведені для ведення фермерського господарства і розташовані на території Дунаївської сільської ради (за межами населеного пункту) Перемишлянського району, Львівської  області.          

12.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,3069 га, яка відведена для продажу права оренди на неї разом із водним об’єктом на земельному аукціоні для рибогосподарських потреб і розташована на території Липовецької сільської ради (за межами населеного пункту) Перемишлянського району, Львівської  області .           

13.Про уточнення показників районного бюджету Перемишлянського району за 2017 рік.  

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.