Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

ПРО ПІДТРИМКУ ВІДКРИТОГО ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ м. ПЕРЕМИШЛЯНИ ТА ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩОДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД ЛЬВІВЩИНИ ТА УТВОРЕННЯ НОВИХ РАЙОНІВ

13.11.2019

   Згідно громадських слухань, що відбулися в м.Перемишляни 06.11.2019 р. щодо адміністративно-територіального устрою, за результатами зустрічі прийнято звернутися до вищих органів влади про утворення Перемишлянської ОТГ. 

   Відповідно Перемишлянською районною радою проводиться збір підписів мешканців міста Перемишляни та Перемишлянського району під зверненням до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України, народного депутата України Т.Батенка, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Перемишлянської районної державної адміністрації щодо перспективного плану об’єднання громад Львівщини та утворення нових районів.

  Станом на 13 листопада 2019 року сільські ради району надіслали до Перемишлянської районної ради свої рішення,  в яких висловилися проти входження майбутньої Перемишлянської ОТГ до складу Золочівського району та вимагають віднести майбутню територіальну громаду до складу Львівського району.

   Також під зверненями особисті підписи поставили 920 мешканців міста Перемишляни та 1045 мешканців району до керівників держави та Львівської області.