Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

На Перемишлянщині побували діти із Троїцького району Луганської області у рамках проекту «Схід і Захід разом»

10.01.2018
На Перемишлянщині побували діти із Троїцького району Луганської області у рамках проекту «Схід і Захід разом»

   

   Впродовж 06-09 січня цього року Перемишлянщина гостинно приймала дітей із Троїцького району Луганської області у рамках проекту «Схід і Захід разом».

  11 дітей та вчителька, яка супроводжувала групу, проживали у родинах з Перемишлянського району, де  діти брали участь у приготуванні страв на Святвечір. 

 Програма  перебування гостей була дуже насиченою, адже ми намагались ознайомити їх із традиціями та культурою нашого регіону.  Діти брали участь в огляді конкурсу вертепів у церкві о.Омеляна Ковча, побували на екскурсії у місті Львові, відвідали Шевченківський гай, брали участь у родинному святі, яке відбулося у районному історико - краєзнавчому музеї, відвідали Свято-Успенську Унівську Лавру, мали зустріч із Р. Андрусишином, головою Перемишлянської районної ради, В. Танчином, головою Перемишлянської РДА, В.Бараном, депутатом обласної ради. 

 Керівники району забезпечили організацію перебування дітей, а також вручили дітям подарунки на згадку про наш район.

 Ми вдячні спонсорам, котрі долучилися до організації прийому дітей, оскільки всі заходи відбувалися виключно за кошти спонсорів, зокрема Максимишину З.Д. керівнику підприємства «Дзвони», мешканцям району, у яких проживали діти, ОЗНЗ «Перемишлянській ЗОШ I-III ст. Ім.О.Ковча», власникам закладів харчування «Новинка» Баран М., «Вулик» Мацейку Т., «Версаль» Романюк А., «Імперіал» Миць З. , «Рондель» Сайко І., у яких харчувалися діти, а також о. П.Смольці, пароху костелу святих апостолів Петра і Павла м.Перемишляни, О. Горлатому, керівнику відділу освіти Перемишлянської РДА, Л. Домінчук керівнику історико – краєзнавчого музею, які долучилися до організації дійства.