Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Керівники району здійснили виїзд у Бібрську міську раду

21.03.2018

  20 березня, голова  районної ради Р.Б.Андрусишин та голова райдержадміністрації В.З.Танчин провели черговий виїзд в Бібрську міську раду.

  Разом з очільниками району на зустрічі з мешканцями були присутні представники Перемишлянського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області, Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, КП “Перемишлянська ЦРЛ”.

Під час перебування у місті керівники району ознайомилось з проблемними питаннями та роботою установ та організацій розташованих  на території міської ради. Серед проблем, вирішення яких потребують допомоги, були питання щодо ремонту окремих доріг на території міста, дотримання правопорядку та отримання субсидій.

Окрім цих, в ході зустрічі піднімались питання щодо реформи в галузі освіти та медицини; виконання вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом; організованого вивезення ТПВ; надання учасникам АТО земельних ділянок, порядок виділення та норми безоплатної передачі їх у власність.

На завершення зустрічі з присутніми було проведено інформаційно-розяснювальну роботу щодо пілотного проекту «Рука допомоги» та про  реалізацію урядової програми  «Доступні ліки».