Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Керівники району побували в Корелицькій сільській раді

28.02.2018

  27 лютого голова районної ради Р.Андрусишин разом з головою Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчином та керівниками структурних підрозділів РДА і держустанов провели виїзд у Корелицьку сільську раду.

   Під час зустрічі із мешканцями населених пунктів обговорювались питання щодо використання та інвентаризації землель; ремонту доріг комунальної власності; введення в експлуатацію місцевої школи. А також йшлося про надання земельних ділянок учасникам АТО та співпрацю сільської ради з учасниками АТО у вирішенні соціальних питань, щодо виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відбір кандидатів для проходження військової служби на контрактній основі.

   Окрім цього, під час спілкування обговорювались питання щодо субсидій на тверде паливо, допомога малозабезпеченим сім’ям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Представники району надавали компетентні відповіді на запитання мешканців сільської ради.

На завершення зустрічі з присутніми було проведено інформаційно-розяснювальну роботу щодо пілотного проекту «Рука допомоги» та про  реалізацію урядової програми  «Доступні ліки».