Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Інформація ТзОВ "НЕКСТ ЛЕВЕЛ ПЛАСТ"

28.03.2019

 ТзОВ Некст Левел Пласт, знаходиться у смт. Жвирка Львівської області Сокальського району. Завод є виробником виробів з ПВХ (пластику), а саме вагонка, карнизи, комплектуючі вироби та єдиним виробником в Україні пластикового штахетника та лавкового пластикового профілю. Наша продукція неодноразово відзначалася на вітчизняних та міжнародних виставках і конкурсах, користується стійким попитом у наших партнерів.

  Успішно задовольняючи потреби вітчизняного покупця та експортуючи нашу продукцію в країни Європи дозвольте запропонувати Вам наші вироби, у цілях покращення благоустрою територій сучасними та практичними лавками і парканами, що володіють відмінними показниками якості, практичності, екологічності і часової стійкості (довговічність, стійкість до погодних умов, широка гама кольорів, не потребують регулярного догляду, фарбування, лакування і т.д).

 Також просимо Вашого сприяння у впровадженні нашої продукції для впорядкування паркових зон, присадибних ділянок, проспектів, площ, скверів та інших суб'єктів благоустрою Львівської області, адже пластикові лавки це важливий елемент відпочинку та розумне рішення міцності,краси та практичності і економії бюджетних коштів. Гадаємо, що деякі з них привернуть Вашу увагу.

Сподіваємося, що наші нововведення зацікавлять Вас, і розраховуємо на встановлення взаємовигідного партнерства.