Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Інформація Перемишлянського бюро правової допомоги щодо Всеукраїнського тижня права

10.12.2018
Інформація Перемишлянського бюро правової допомоги щодо Всеукраїнського тижня права

                                                                                      

                                                                                         Всеукраїнський тиждень права

    Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149 "Про Всеукраїнський тиждень права", розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права" з 10 по 14 грудня пройде Всеукраїнський тиждень права. Передбачені розпорядженням заходи приурочені до 70 річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

    Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Проведення Всеукраїнського тижня права має сприяти підвищенню рівня правової культури населення, а також інформованості про конституційні права та обов'язки, можливості їх реалізації і захисту. Фахівцями Перемишлянського бюро правової допомоги постійно надається правова допомога з різноманітних правових питань всім громадянам, які звертаються на прийом. Під час Всеукраїнського тижня права працівниками даного бюро буде проведено ряд додаткових заходів, які спрямовані на підвищення рівня правової культури громадян. Це лекції та бесіди проведені спільно з працівниками Перемишлянського районного сектору філії  Державної установи «Центр пробації»  для працівників Перемишлянського відділення Золочівського відділу Головного управління Національної поліції у Львівській обл.; проведення у закладах середньої освіти уроку на тему “Права людини” з нагоди проголошення загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту; планується проведення виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі. Крім цього працівники бюро продовжують активно інформувати населення про правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»

 

   Нагадуємо, що отримати консультацію з правових питань  можна у Перемишлянському бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна, 3а, 2-й поверх, 23 кабінет. Робочий телефон: (0263) 2-30-31. Перший львівський місцевий центр з надання БВПД працює за адресою: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 71. Тел. (032) 237-08-09. Всеукраїнська гаряча телефонна лінія – 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України).