Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Інформація Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини”

16.04.2019

    Інформуємо, що Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України та Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» ОЕБРІЮ запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Луганської та Львівської областей до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку» на веб-платформі Спільнота практик: сталий розвиток http://udl.despro.org.ua/ • Тривалість навчання за програмою е-курсу: ю травня - 20 червня 2019 • Зарахування на е-курс буде відкрито впродовж 20 квітня -15 травня 2019 за списками партнерів в Луганській та Львівській областях. Цей курс розрахований на тих, хто хоче набути базові знання з предмету «Управління проектами». Навчання - безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації - необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день, а також ділитися досвідом реалізації проектів розвитку. При успішному завершенні курсу учасники отримають посвідчення, що він (а) пройшов(ла) навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців / посадових осіб органів місцевого самоврядування «Управління проектами місцевого розвитку». Детальніша інформація та Календарний план е-курсу «Управління проектами місцевого розвитку» щодо е-курсу наведені у інфолисті (додається).

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

е-курсу «Управління проектами місцевого розвитку »

Тривалість курсу-  п’ять тижнів

Основні види діяльності

Зарахування на е-курс 

• Ознайомлення з календарним планом та особливостями участі в е-курсі 

• Заповнення / оновлення персональних профайлів 

• Загальний форум учасників навчання «Ми тут. Ми всі. Ми є. Ми гурт....»

 • Заповнення Вхідної анкети (надає доступ до навчальних модулів) 

Тематичний форум за модулями курсу – п’ять тижнів

 Експертний форум -  п’ять тижнів

Кожен модуль включає: 

ТЕСТ, успішне проходження якого в модулі надає доступ до матеріалів наступного модуля. 

ЗАВДАННЯ, яке складається з двох запитань на розуміння відповідних процесів управління проектом місцевого розвитку (у вигляді тесту). 

МОДУЛЬ1. Визначаємо проект розвитку громади 

1. Що таке проект? Чи є те, що я хочу робити, проектом? Яким чином пов'язані стратегія розвитку території і проекти місцевого розвитку?

 2. Які можливості співробітництва громад та переваги об’єднання територіальних громад? 

3. Як ідентифікувати проблему місцевого розвитку, визначити її актуальність та розглянути альтернативні варіанти її розв'язання?

 4. Як підготувати концепцію проекту? 

МОДУЛЬ 2. Основи проектного аналізу 

1. Як ідентифікувати заінтересовані в проекті сторони та їх потреби? Як визначити роль і вплив заінтересованих сторін на реалізацію проекту? Як залучити заінтересовані сторони і налагодити взаємодію з ними? 

2. Як визначити засоби розв'язання проблеми та інноваційність проекту? 

3. Що таке продукт і результати проекту? Як визначити індикатори результатів проекту? 

4. Як забезпечити сталість результатів проекту та визначити ризики проекту? 5. Що таке проектний аналіз та коли потрібно його застосовувати для проектів місцевого розвитку?

 МОДУЛЬ 3. Формуємо команду управління проектом, визначаємо зміст та послідовність дій, необхідні ресурси за проектом 

1. Яким чином формувати команду управління проектом? 

2. Як структуризувати проект (роботи, відповідальність, ресурси…)? Які інструменти проектного менеджменту можна використати? Як скласти графіки виконання проекту? Як здійснити ресурсне планування проекту? Чи є проект «чутливим до конфліктів»? 

МОДУЛЬ 4. Формування бюджету та джерела фінансування проекту 

1. Що таке бюджет і кошторис проекту? Яким є типовий перелік статей витрат, як їх розраховувати та обґрунтовувати? Які критерії оцінювання правильності складання бюджету? Яким чином здійснюється фінансова звітність за проектом? 

2. Що таке фандрайзинг, і що таке грант? В який спосіб можна отримати фінансову підтримку для реалізації проекту розвитку? На що треба звернути увагу під час пошуку грантодавців і підготовки проектної пропозиції? Якими можуть бути частки у співфінансуванні проекту? Що робити, якщо фонд відхилив заявку? Фінансування отримано, що да

МОДУЛЬ 5. Визначаємо підхід до моніторингу ходу реалізації та оцінювання успішності проекту 

1. Як співвідносяться поняття «Продукт» – «Результати» – «Ефекти (наслідки)» проекту? У чому полягає різниця між моніторингом ходу реалізації та оцінюванням успішності проекту? За якими показниками здійснювати моніторинг ходу реалізації проекту? Що таке успішність проекту, як її виміряти? Хто має здійснювати моніторинг ходу реалізації та оцінювання успішності проекту? За якою моделлю можна оцінити досконалість проекту? 

2. Що таке звітність за проектом? Які дії необхідно здійснити на етапі закриття проекту? 

ПРАКТИКУМ "Розроблення концепції проекту місцевого розвитку" 

Аналіз взірця концепції проекту

Підготовка концепції проекту 

Взаємооцінювання 

ПІДСУМКОВИЙ ТЕСТ- відкривається після проходження 5 модулів. 

ВИПУСК 

Опанування е-курсу вважається успішним за умови отримання 50 і вище балів: 

• учасники, які наберуть 50 балів і вище, отримають електронний сертифікат про успішне завершення е- курсу; 

• учасники, які наберуть 70 балів і вище, отримають електронний сертифікат, а також традиційний друкований сертифікат.

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України та Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Луганської та Львівської областей до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку » на веб-платформі Спільнота практик: сталий розвиток http://udl.despro.org.ua/

Тривалість навчання за програмою е-курсу: 10 травня  – 20 червня   2019

Зарахування на е-курс буде відкрито впродовж 20 квітня - 15 травня 2019 за списками партнерів в Луганській та Львівській областях.

Цей курс для тих, хто хоче набути базові знання з предмету «Управління проектами». А саме: 

Що таке проект? У чому полягає різниця між функціональним управлінням і управлінням проектами? Яким чином пов'язані проекти місцевого розвитку і стратегія розвитку території?

Що таке життєвий цикл проекту? Як ідентифікувати потребу громади і сформувати проектне рішення? Як сформулювати мету проекту і що таке очікувані результати та продукт проекту? Що таке «Трикутник управління проектом»?

Як визначити  основні групи заінтересованих в проекті сторін? Яким чином формувати команду управління проектом? Що таке проектний офіс?

Що таке проектний аналіз і як планувати проект? Які види ресурсів необхідні для реалізації проекту? Якими можуть бути джерела фінансування проекту?

Як визначити ризики проекту? Як забезпечити сталість результатів проекту?

У чому полягає різниця між моніторингом ходу реалізації та оцінюванням успішності проекту? Що таке успішність проекту, як її виміряти? Свої знання учасники зможуть проявити під час здачі тестів.

Е-курс «Управління проектами» ініційовано у 2012 році, відтоді відбулося 8 всеукраїнських курсів, ряд регіональних е-курсів (у співпраці з облрадами та ОДА Дніпропетровської, Львівської та Івано-Франківської областей).

Цьогоріч, учасники е-курсу спільно шукатимуть відповіді на запитання «що таке «правильний» проект для моєї громади і як його готувати», перейматимуть досвід колег та експертів, генеруватимуть нові ідеї для проектів розвитку своїх громад та партнерів для їх реалізації, а також стануть частиною Спільноти практик, що нараховує близько 6 тисяч учасників з усієї України. Учасники, які прийдуть на е-курс з ідеєю проекту, отримають можливість долучитися до Практикуму взаємооцінювання  та завершити навчання з розробленою концепцією проекту, отриманими рекомендації до своєї концепції проекту від інших учасників е-курсу та спробувати себе у ролі експерта, надавши свою оцінку та рекомендації концепціям інших учасників.

Навчання – безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день, а також ділитися досвідом реалізації проектів розвитку.

При успішному завершенні курсу учасники отримають посвідчення, що  він (а) пройшов(ла) навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців / посадових осіб органів місцевого самоврядування «Управління проектами місцевого розвитку» на веб-платформі Спільноти практик місцевого розвитку   http://udl.despro.org.ua/

Щоб стати учасником е-курсу «Управління проектами місцевого розвитку» необхідно зареєструватися у Спільноті практик місцевого розвитку. Самостійно зареєструватися у Спільноті практик можна у будь-який зручний час. Для цього зайдіть на сторінку Спільноти  http://udl.despro.org.ua та у правому верхньому куті цієї сторінки натисніть кнопку «Вхід» і створіть новий обліковий запис учасника. При реєстрації на зазначену Вами адресу електронної пошти надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім'я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий. Якщо Вам не вдасться зареєструватися самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою udlsystem@udl.org.ua 

Після реєстрації у Спільноті практик, пройдіть зарахування на е-курс, що буде відкрито з 1 лютого  за кодовим словом, яке Ви отримаїте від організаторів.

Учасникам Спільноти не потрібно повторно реєструватися/створювати свій обліковий запис для участі у даному курсі, потрібно лише самостійно пройти зарахування на е-курс у вказаний строк. 

Тел.097-399-28-87 – Нема Олександра Степанівна –  тютор від ЛРІДУ НАДУ

 

 

Інформація Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини”

27.03.2019

Інформуємо, що разом з нашими партнерами Democracy Reporting

International Ukraine, Центр Перспективних Ініціатив та Досліджень та у співпраці

з DESPRO, Львівською обласною радою та обласною державною адміністрацією

розпочато нову Програму "Молодь- потенціал регіону! Твори зміни сам".

> □ Кого шукаємо?

- молодь з Львівської області від 20 до 35 років, які мають вищу освіту чи

навчаються на старших курсах (4-5) ВУЗу;

- які володіють англійською мовою (вважатиметься перевагою);

- які не працюють(вали) в органах виконавчої влади.

> Що пропонує Програма?

- ознайомлення з елементам держслужби та з інструментами/практиками

затребуваними для роботи в органах державної влади

- розуміння процесів всередині органів державної влади, зокрема в

контексті європейської інтеграції *

- покращення задатків в комунікації з медіа та партнерами

- знання про те як писати та реалізовувати проекти для своєї

області/міста/села/громади

- можливість стажуватись в органах місцевого самоврядування

- стипендію впродовж свого стажування

- експертний супровід/допомогу під час стажування

> Коли дедлайн?

29 березня 2019 року

> Як податись та більше про Програму?

Читайте тут : https://democracy-reporting.org/ua/local-governace-lviv/