Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

ІНФОРМАЦІЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ про Всеукраїнський тиждень права

09.12.2019

 Традиційно у грудні в Україні вже в одинадцяте відбувається Всеукраїнський тиждень права. 

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149 "Про Всеукраїнський тиждень права", уряд схвалив План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2019 році.

Передбачені розпорядженням заходи приурочені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

 Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення  Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Проведення Всеукраїнського тижня права має сприяти підвищенню рівня правової культури населення, а також інформованості про конституційні права та обов'язки, можливості їх реалізації і захисту. Фахівцями Перемишлянського бюро правової допомоги постійно надається правова допомога з різноманітних правових питань всім громадянам, які звертаються на прийом. Під час Всеукраїнського тижня права працівниками даного бюро буде проведено ряд додаткових заходів, які спрямовані на підвищення рівня правової культури громадян. Це лекції та бесіди проведені спільно з працівниками Перемишлянського відділення Золочівського відділу  Головного управління Національної поліції у Львівській обл.; проведення у закладах середньої освіти уроку на тему “Права людини” з нагоди проголошення загальної декларації  прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту; планується проведення виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі. Крім цього працівники бюро продовжують активно інформувати населення про правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»

Нагадуємо, що отримати консультацію з правових питань можна у Перемишлянському бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,3а, 2-й поверх, 23 кабінет. Робочий телефон: (0263) 2-30-31. Львівський місцевий центр з надання БВПД працює за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 30. Тел. (032)255-65-71. Всеукраїнська гаряча телефонна лінія – 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарнихтелефонів у межах України).