Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Двадцять четверта сесія районної ради

19.04.2018
Двадцять четверта сесія районної ради

  Сьогодні, 19 квітня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася двадцять четверта сесія Перемишлянської районної ради VIІ скликання.Засідання провів голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин.Із 34 депутатів районної ради прибули та зареєструвалися 25. В роботі сесії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Т.Мартиняк, голова Перемишлянської РДА В.Танчин, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів Перемишлянської РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації району та представники громадськості. На порядок денний були винесені питання, що попередньо були вивчені та узгоджені на профільних комісіях та президії районної ради. 

Під час сесії депутати розглянули такі питання:

1.Про звіт голови Перемишлянської районної державної адміністрації по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району за 2017 рік та здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

2.Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2018 рік.

3.Про скерування вільного залишку коштів районного бюджету, який утворився станом на 01.01.2018 року.                    

4.Про внесення змін до районного бюджету Перемишлянського району на 2018 рік.                                                    

5.Про внесення змін  до рішення  Перемишлянської районної  ради  від 25 січня 2018 р. №443 «Про скерування вільного залишку коштів районного бюджету, що утворився станом на 01.01.2018 року».   

6.Про  уточнення показників районного бюджету Перемишлянського району на 2018 рік.    

7.Про уточнення показників районного бюджету за рахунок залишку медичної субвенції, який утворився станом на 01.01.2018 року.

8.Про затвердження  субвенції.

9.Про виділення коштів на співфінансування проектів місцевого розвитку у 2018 році.   

10.Про виділення  коштів  на співфінансування проекту місцевого розвитку у 2018 році.   

11.Про уточнення показників районного бюджету за рахунок залишку освітньої субвенції, який утворився станом на 01.01.2018 року.         

12.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) об’єктів спільної власності територіальних громад району за рахунок коштів районного бюджету.               

13.Про стан виконання Програм, які фінансувалися з районного бюджету у 2017 році.                    

14.Про затвердження  Програми розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя на 2018 рік.                                                                 

15.Про затвердження Програми зайнятості населення Перемишлянського  району на 2018-2020 роки.

16.Про затвердження Програми фінансування 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Львівській області на 2018 рік.

17.Про затвердження Програми розвитку освіти Перемишлянщини на 2018-2020 роки.

18.Про розміри батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.               

19.Про затвердження переліку об’єктів капітальних видатків загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році.

20.Про створення інклюзивно-ресурсного центру Перемишлянської  районної ради Львівської області.

21.Про реорганізацію Великоглібовицької ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.  

22.Про реорганізацію Вільховецької ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

23.Про реорганізацію Підмонастирської ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

24.Про реорганізацію Подусільнянської ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області. 

25.Про реорганізацію Підгородищенської  ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

26.Про реорганізацію Новосілківської ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області.

27.Про ліквідацію Розсохівської ЗОШ І ступеня Перемишлянської районної ради Львівської області. 

28.Про зарахування  ПП «РадаХолд» суми придбаних будівельних матеріалів та проведених ремонтних робіт в рахунок орендної плати.

29.Про зарахування  ФОП Гринько М.М. суми придбаних будівельних матеріалів та проведених ремонтних робіт в рахунок орендної плати.

30.Про надання згоди ФОП Гринько М.М. на передачу орендованих приміщень в суборенду.

31.Про надання дозволу Винницькому В.М. на виготовлення та встановлення металевих гаражних воріт в орендованому приміщенні.

32.Про розгляд заяви Кравця Р.М. щодо надання частини приміщення гуртожитку Свірзької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

33.Про розгляд заяви Шевчука Б.А..

34.Про надання дозволу на перенесення системи опалення комплексу будівель друкарні та редакції в м.Перемишляни, вул. О.Ковча, 4.

35.Про перейменування населеного пункту «Коросне» Короснянської сільської ради Перемишлянського району Львівської області.    

36.Про укладення угоди про партнерські стосунки та співпрацю між Троїцькою районною радою Луганської області та Перемишлянською районною радою Львівської області.

37.Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки площею 11,7003 га, яка відведена для продажу права оренди на неї на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за адресою: Львівська область, Перемишлянський район, Брюховицька сільська рада (за межами населеного пункту).  

38.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,1188 га, яка розташована за адресою: Іванівська сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).       

39.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,9928 га, яка розташована за адресою: Іванівська сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).       

40.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,3717 га, яка розташована за адресою: Іванівська сільська рада Перемишлянського району Львівської області (за межами населеного пункту).      

41.Про зняття з контролю рішень районної ради.

42.Різне.

Рішення, які прийняті на засіданні сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Перемишлянської районної ради в п’ятиденний термін.