Перемишлянська районна рада new

81200, вул. Привокзальна 3, м. Перемишляни, Львівської обл.
тел.: +38 (0263) 2-11-46, факс: 2-16-57
perem_rada@peremrda.gov.ua

Новини району

Допомога за час ізоляції від COVID-19: який розмір

27.07.2020

   

  Понад 6 тис. застрахованих українців знаходилися на самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії COVID-19, з них майже 1,5 тис. - медичні працівники. Кожен із них отримав від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за цей час заробітку - на сьогодні ФССУ профінансував понад 38 тис. днів ізоляції.

    Так, станом на 21 липня Фонд направив на цю статтю видатків близько 7,3 млн грн.

    Як зазначається, допомога за час ізоляції від COVID-19 фінансується ФССУ на підставі виданого у встановленому порядку листка непрацездатності - право на її отримання мають усі застраховані особи в разі контакту з інфікованим хворим, режим ізоляції встановлюється  задля протидії можливому поширенню коронавірусної хвороби.

    Розмір такої допомоги від Фонду становить 50% середнього доходу працівника незалежно від тривалості стажу, починаючи з шостого дня самоізоляції (перші п’ять днів фінансуються за кошти роботодавця). Водночас для медичних працівників сума допомоги від Фонду розраховується, виходячи зі 100% середньої заробітної плати, і також не залежить від тривалості страхового стажу.